produkt-sport

iMattress SPORT

Materace iMattress z linii Sport to dobry wybór dla osób, które cenią sobie zdrowy i aktywny tryb życia.

Nie ma znaczenia, czy uprawiasz sport amatorsko, czy wyczynowo. Znaczenie ma komfort snu i fakt, że Twój organizm na materacu z linii Sport jest w stanie zregenerować się szybciej i lepiej, co pośrednio wpływa na podniesienie efektywności treningów i poprawy wyników sportowych.

Jeżeli jesteś aktywny fizycznie, Twoje ciało potrzebuje podczas snu lepszej wentylacji – dobrego odprowadzania nadmiaru wilgoci oraz stałego dostępu świeżego powietrza, co zapewnia w pełni przepuszczalna dzianina dystansowa.
Technologia Air-Q . W materacach z linii Sport z dzianiny dystansowej składa się zarówno wkład, jak i cienki pokrowiec, dzięki czemu cyrkulacja powietrza utrzymana jest na wyjątkowo wysokim poziomie. Po porostu materace z linii Sport to materace z inteligentną klimatyzacją.

Regeneracja na materacach z linii Sport przyspiesza.

Jeżeli wiesz co to jest zakwaszenie mieśni, mikrourazy… Jeżeli wiesz, że dzięki optymalnemu dotlenieniu możemy zdecydowanie przyspieszyć odbudowę zniszczonych tkanek…Jeżeli kiedykolwiek odczuwałeś dyskomfort ruchowy z tego tytułu, to wiesz o czym mówię.

Za takie odczucia odpowiada nie tylko wkład materaca z dzianiny dystansowej, który zapewnia równomierne podparcie całego ciała, dobrą wentylację i odprowadzanie wilgoci, ale również – pokrowiec. Materace z linii Sport posiadają pokrowce z wykorzystaniem technologii Air-Q , który zapewnia niezrównany komfort termoregulacyjny.

produkt-sensual2
Wybierz swój produkt !
 • Materac iMattress Sport SlimIdealne dla sportowców, którzy posiadają materac...

  Stan: Produkt Nowy
  Sezon: WIOSNA / LATO 2016
  Jest to ekskluzywny model, o niespotykanych dotąd właściwościach.


  cena od:

  1,325zł

 • Materac iMattress SportIdealne rozwiązanie dla osób aktywnych fizycznie...

  Stan: Produkt Nowy
  Sezon: WIOSNA / LATO 2016
  Jest to ekskluzywny model, o niespotykanych dotąd właściwościach.


  cena od:

  1,900zł

 • Materac iMattress Sport Babydla dzieci aktywnych fizycznie

  Stan: Produkt Nowy
  Sezon: WIOSNA / LATO 2016
  Jest to ekskluzywny model, o niespotykanych dotąd właściwościach.


  cena od:

  862zł

Recenzje użytkowników

 • Avatar

  “Podczas snu, jest się naturalnie sparaliżowanym – organizm odłącza mózg od mięśni po to, żeby, gdy śni się np. chodzenie, rzeczywiście nie zacząć chodzić. Mózg nie śpi, mięśnie śpią i potrzebują optymalnych warunków do prawidłowego funkcjonowania, dzięki iMattress, mięśnie są dotlenione, zregenerowane, zawierają zdecydowanie mniejsze stężenie kwasu mlekowego”…to dla Nas sportowców jest bardzo ważne…

   

 • Avatar

  “iMattress Sport jest modelem przełomowym, przynajmniej jeśli chodzi o regenerację podczas snu, a do tego jednym z najlepszych materacy, które można obecnie kupić. iMattress to zdecydowanie najbardziej innowacyjny materac, jaki dotąd powstał, jedyny na miarę XXI w.”

Przejdź do produktów